simple website maker
Albey Elektronik

Aybey Elektronik

“ Aybey Elektronik, AR-GE, inovasyon, çalışan ve müşteri mutluluğu odaklı Toplam Kalite Yönetimi ilkeleri üzerine inşa edilmiş vizyonu ile geleceğe yürüyüşünü sürdürmektedir. ”

AKS

AKS - Akıllı Kart Sistemleri

Başta Geçiş Teknolojileri olmak üzere Akıllı Kart Sistemleri ve Akıllı Şehir Mobilyaları’da tasarlayıp üreten firmamız, günümüz şartlarına uygun yüksek kalitede ürünler üretmektedir.

Baster

BASTER Ölçü ve Tartı Aletleri

BASTER Ölçü ve Tartı Aletleri, kendi alanında BASTER, Baster Plus ve Pos-Ter markalar ve uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet veren, sektörün öncü kuruluşlarından birisi olarak çalışmaktadır.

Best Tech

Besttech Bilişim San. Tic. Ltd. Şti

info@besttech.com.tr

Çözüm Arge

Çözüm Arge Bilişim Hizmetleri LTD.ŞTİ

Plaka tanıma sistemi yazılımı, biletli otopark sistemi yazılımı, personel kontrol sistemi yazılımı, yemekhane kontrol sistemi yazılımı, spor salonu kontrol sistemi yazılımı, mobil otopark sistemi yazılımı, üreticisidir. 

EuroTex

EuroTex

Küresel Filamet İplik ve Dikişsiz Giyim endüstrisinde lider Eurotex, inovatif ve sürdürebilir ürün odaklı tam entegre üretim tesisleri ile bir dünya şirketidir.

GENTEK

GENTEK Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

GENTEK Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. Endüstriyel Elektronik alanında Türkiye’de ve dünyada farklılık yaratmak amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. Tasarımını ve üretimini yaptığı ürünleriyle farklılığını ön plana çıkaran GENTEK, Amerika, Fransa, İsviçre, Mısır ve Hindistan gibi ülkelerde distribütörlükler kurarak adını, Türkiye ve dünyada kabul ettirmeyi başarmıştır.

GKS

GKS ELEKTRİK ELEKTRONİK

2007 yılından günümüze kadar bulunduğu sektör içerisinde ısıtma, soğutma, havalandırma, otomatik kontrol, ag panoları imalatı ve kazan prosesi hakkında edindiği bilgi deneyim ve tecrübeyle daha profosyonel ve ciddi hizmet verebilmeyi hedeflemiş bir kuruluştur.

KAEL

KAEL MÜHENDİSLİK ELEKTRONİK

1992 yılında İZMİR ilinde kurulmuştur. Kuruluşundan beri hep farklı olmayı, müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve yenilikçi düşünceyi ön planda tutan firmamız öncelikle aranan marka olmayı başarmış ve çok kısa zamanda emin adımlarla büyüyüp , geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. Ar-ge 'ye verilen önem her geçen gün artmakta ve bunun sonucu pazarda yeri daha da perçinlenmektedir. 

Led Elektronik

LED Elektronik Yazılım ve İmalat Tic.Ltd.Şti.

LED Elektronik Yazılım ve İmalat Tic.Ltd.Şti. 1997 yılında kurulmuştur.Ledli ve Displayli panolarda Türkiye'de kendi alanında hem tasarımı ,yazılımı (işlemci ve bilgisayar ), projesi ve imalatı kendi bünyesinde yapan ,Avrupa' aya ihracat yapabilen tek yerli üretim firmasıdır.

Mavili

Mavili Elektronik A.Ş.

Şirketimiz, 1987 yılında Elek. Müh. İbrahim Vacit Mavili tarafından; “ Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri” üretmek amacıyla İstanbul’da kuruldu. Bugün, ülkemiz toprakları içerisinde 2 üretim tesisimiz ve 7 Bölge Müdürlüğümüz ile sektör hizmetimizde 35 yılı geride bırakmış durumdayız.

UDEA Elektronik

UDEA Elektronik

UDEA kablosuz haberleşme (RFID/IoT) teknolojileri konusunda ürün tasarımı ve üretim hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuş özel bir şirkettir..

Elvin

Elvin Tekstil

1959 yılında kurulan Elvin Tekstil, dekoratif kumaş tasarımı ve üretimindeki tecrübesini, teknik tekstil yatırımlarıyla birleştirerek projelerinize özel yüzlerce desen ve renk alternatifi ile karşınıza çıkıyor...

Ata Tekstil

ATA Tekstil

ATA TEKSTİL 1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, www.atatekstil.com adresli web sitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. ATA TEKSTİL, faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana Size Özel sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Tübitak

TÜBİTAK

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu veya kısaca TÜBİTAK, Türkiye'de bilim ve teknolojiyi teşvik etme, yönlendirme ve popülerleştirmeyi amaçlayan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının ilgili kuruluşlarından olup özel hukuk hükümlerine tâbidir.

Adres

Perpa Ticaret Merkezi B Blok K:13 No:2315 Şişli / İstanbul

İletişim

Email: info@entekelektronik.com.tr
Telefon 1 : +90 212 320 07 43
Telefon 2 : +90 212 320 07 44
WhatsApp Hattı : 0 542 415 60 14