web design templates

ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLERİMİZ
(TIBBO AGGREGATE)

Industrial Automation and SCADA/HMI

AggreGate SCADA / HMI, endüstriyel ve bina otomasyonu, proses kontrolü, telemetri ve özel Human-Machine arayüz tasarımı için yeni nesil bir SCADA sistemidir.
Modbus ve OPC gibi endüstri standardı protokollerin çoğu sürücüsü, binlerce farklı üreticiden gelen denetleyicilere ve cihazlara bağlanmalarını ve iletişim kurmalarını sağlar. Detay için tıklayınız.

IoT Intgration Platform

AggreGate IoT Entegrasyon Platformu, M2M cihaz verilerinin edinilmesi, depolanması, işlenmesi ve görselleştirilmesini ve bu verilerin işletmelere entegrasyonunu sağlar. AggreGate, dikey uygulama geliştirme için temel altyapı ve SDK'ler sağlayan diğer çözümlerin aksine, son kullanıcı UI'larını ve sunucu tarafındaki işleme zincirlerini tasarlamak için görsel geliştirme araçları sunarak uçtan uca kapsama alanı sağlar. Detay için tıklayınız.

IT&Network Management

AggreGate Network Manager, kurumsal bir BT altyapısı yönetim ve izleme sistemidir. Veri merkezi yönetimi, ağ trafiği ve performansını izleme, bant genişliği kullanımı, yönlendiriciler ve sunucular, uygulamalar ve hizmetler, ağda çalışan sensörler, yazıcılar izleme vb. Için tasarlanmıştır.  Detay için tıklayınız

Bina Otomasyonu

AggreGate Bina Otomasyonu, "akıllı" bir bina oluşturmak için bir çözümdür. Binanızın her zamankinden daha akıllı ve daha doğa dostu olmasını sağlamak için AggreGate'in belirli uyarı koşullarına otomatik yanıtlar gibi akıllı özellikleri kullanın.
AggreGate'in sezgisel aletlerini kullanarak binanızın HVAC (Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme) seviyelerini ve çalışma zamanlarını, elektrikli cam gölgelendirmelerini, su ısıtma tesisatlarını, dış aydınlatmanızı kontrol edin. AggreGate'in gösterge paneliyle bir bakışta binanız hakkında tüm raporları ve ayrıntılı enerji tüketimi raporları üretin. Detay için tıklayınız.

Zaman Yönetimi

AggreGate Time and Attendance, kurumsal çalışanların zaman ve devamlılık yönetimi çözümüdür. Farklı zaman kayıt cihazlarından veri toplar ve organizasyon yapısı yönetimi, özel vardiya desteği, gerçek zamanlı olay kaydı ve bordro sistemleri ile entegrasyon sağlar.
AggreGate Time and Attendance çözümü, farklı ülke standartları için hazırlanmış, zenginleştirilebilen, hazır kutuda hazır bulunan zengin bir set içerir. Detay için tıklayınız.

Güvenlik ve Yetki Kontrol

AggreGate Access Control, binanızda veya fabrikanızda fiziksel giriş ve çıkışları kontrol etmek için kapsamlı bir sistemdir. Kart hiyerarşisi, esnek zaman aralıkları ve erişim politikaları, geri vermeyi engelleme, güvenli alan varlığı ve daha fazlasına sahiptir.
AggreGate Access Control, erişim kontrol panelleri, turnikeler, asansör kumandaları, elektrikli kapı brülörleri, basınç sensörleri ve diğer ekipman türleriyle iletişim kurabilir. AggreGate'in olay yönetimi özellikleri, tüm güvenlik olaylarının detaylı denetim izini sağlar. Detay için tıklayınız.

Adres

Perpa Ticaret Merkezi B Blok K:13 No:2315 Şişli / İstanbul

İletişim

Email: info@entekelektronik.com.tr
Telefon 1 : +90 212 320 07 43
Telefon 2 : +90 212 320 07 44
WhatsApp Hattı : 0 542 415 60 14